Filtriraj rezultate

Vrati filtar na izvorno

Referent u računovodstvu

O klijentu

Naš klijent je proizvodna kompanija s jakim regionalnim utjecajem usmjerena na ekspanziju na strana tržišta.

Opis radnog mjesta

Vaša funkcija doprinijet će postojećem odjelu računovodstva, gdje ćete kao podrška biti u mogućnosti dalje razvijati svoje vještine i znanja.

Uvjeti radnog mjesta

Od Vas se očekuje izrada poreznih obrazaca; PDV, PDV-S, PPO, kao i zbirne prijave i statistički izvještaji poput OPZ STAT-a. Obračun proizvodnje bit će također sastavni dio Vaših radnih zadataka.

Idealan kandidat je sistematična, analitična i prilagodljiva osoba, izrazito motivirana za stjecanje novih znanja, koja je usmjerena na rješavanje problema i postizanje zadanih ciljeva.

Jeste li zainteresirani?

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoju prijavu i životopis pošalju s punim povjerenjem.

Grad / Županija

Zagreb

Plaća

kompetitivna

  • Status Zatvoren
  • Zemlja Hrvatska
  • Djelatnost proizvodnja