Filtriraj rezultate

Vrati filtar na izvorno

Senior konzultant /Psiholog - (m/ž)

O klijentu

HILL International je internacionalna tvrtka za savjetovanje u području ljudskih potencijala, specijalizirana za traženje i selekciju kadrova. Kroz 50 podružnica u 30 zemalja surađujemo s vodećim internacionalnim i lokalnim kompanijama. Svojim klijentima u Hrvatskoj već više od 20 godina pružamo visokokvalitetne usluge i na tržištu smo prepoznati kao pouzdan partner organizacijama iz raznih područja djelatnosti.

Opis radnog mjesta

  • komunikacija s klijentima i izrada profila prema zadanim kriterijima
  • vođenje projekata traženja i selekcije kandidata prema zadanom profilu
  • direktna potraga za kandidatima na tržištu kao i pretraga kandidata u postojećoj bazi
  • provođenje intervjua i evaluacija kandidata uz pomoć HILL Analize potencijala ®
  • sastavljanje psihologijskih izvještaja i prezentacija užeg izbora kandidata
  • vođenje drugih projekata u okviru usluga koje HILL International nudi

Uvjeti radnog mjesta

  • završen sveučilišni studij psihologije
  • poželjno višegodišnje iskustvo u području ljudskih potencijala na poslovima traženja i selekcije kandidata
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine
  • visok stupanj samostalnosti

Ponuda

  • poticajno i ugodno radno okruženje te mogućnost osobnog i profesionalnog napretka
  • mogućnost komunikacije i suradnje s poznatim internacionalnim i lokalnim kompanijama raznih profila
  • rad s HILL Analizom potencijala ® , standardiziranom metodom kojoj kandidati pristupaju online, a koja omogućuje pouzdanu, objektivnu i učinkovitu selekciju kandidata

Jeste li zainteresirani?

Želite li postati dio našeg tima, s punim povjerenjem pošaljite prijavu i životopis. Veselimo se upoznati Vas!

Grad / Županija

Zagreb

  • Status Selekcija u tijeku
  • Zemlja Hrvatska
  • Djelatnost ljudski resursi