Filtriraj rezultate

Vrati filtar na izvorno

Asistent u prodaji, HR projektima i administraciji (m/ž)

O klijentu

HILL International je internacionalna tvrtka za savjetovanje u području ljudskih potencijala, specijalizirana za traženje i selekciju kadrova. Kroz 50 podružnica u 30 zemalja surađujemo s vodećim internacionalnim i lokalnim kompanijama. Svojim klijentima u Hrvatskoj već više od 20 godina pružamo visokokvalitetne usluge i na tržištu smo prepoznati kao pouzdan partner organizacijama iz raznih područja djelatnosti.

Opis radnog mjesta

Kao Asistent u prodaji, HR projektima i administraciji bit ćete zaduženi za uredsku administraciju i baze podataka. Osim toga bit ćete aktivna podrška konzultantima u HR projektima te akvirirati nove klijente, prezentirajući HILL-ove usluge i dogovarajući sastanke.

Zadaci i odgovornosti:

  • komunikacija s klijentima i kandidatima
  • prezentacija radnog mjesta kandidatima, dogovaranje intervjua, vođenje evidencija
  • direktna potraga za kandidatima na tržištu kao i pretraga kandidata u postojećoj bazi
  • akvizicija klijenata i prezentacija HILL usluga

Uvjeti radnog mjesta

Zahtjevi radnog mjesta:

  • izražene komunikacijske i prezentacijske vještine, srdačan i profesionalan kontakt s klijentima i kandidatima
  • točnost i pedantnost u radu, briga o rokovima i sistematičnost
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • napredno poznavanje rada na računalu, primarno MS Office, Outlook i Excel
  • sposobnost timskog rada, ali i visok stupanj samostalnosti

Ponuda

HILL International Vam nudi:

  • rad u dinamičnoj internacionalnoj HR kompaniji
  • poticajno i ugodno radno okruženje te mogućnost osobnog i profesionalnog napretka
  • kontakt i suradnju s poznatim internacionalnim i lokalnim kompanijama te kandidatima raznih profila

Jeste li zainteresirani?

Želite li postati dio našeg tima, s punim povjerenjem pošaljite svoju prijavu i životopis. Veselimo se upoznati Vas!

Grad / Županija

Zagreb

  • Status U tijeku
  • Zemlja Hrvatska
  • Djelatnost ljudski resursi
Konzultant
Anica Bilić
Anica Bilić