Filtriraj rezultate

Vrati filtar na izvorno

Head of Legal

O klijentu

Riječ je o internacionalnoj kompaniji s dugom tradicijom u branši. U Hrvatskoj zapošljavaju više stotina zaposlenika. Njihov prestižni položaj na globalnoj razini rezultat je stalne potrage za inovacijama uz fokus na kontinuitet i stabilnost.

Opis radnog mjesta

Osoba na ovoj poziciji djelovat će kao pravni savjetnik u lokalnom uredu te bit odgovorna za uskladu pravnih regulativa grupe s lokalnim zakonodavtsvom. Zajedno s upravom ćete određivati strategiju, provoditi promjene s ciljem poboljšanja pravnih procedura. Vaši ključni zadaci će uključivati:

  • vođenje brige o ugovorima, promjenama zakona, sudskim sporovima
  • priprema odluka za nadzorni odbor
  • implementacija novih uredba (GDPR, IDD)
  • savjetovanje uprave
  • procjena i upravljanje rizicima
  • vođenje tima suradnika

Uvjeti radnog mjesta

  • završen pravni fakultet, prednost položen pravosudni ispit
  • iskustvo na sličnim poslovima, poželjno u vođenju tima
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • viši stupanj IT vještina
  • prokativnost, dinamičnost i analitičnost
  • "business oriented"

Ponuda

Naš klijent vam nudi mogućnost da postanete dio uspješne internacionalne organizacije, u kojoj ćete imati mogućnost unaprijediti procese na lokanoj razini. Odgovarajućoj osobi naš klijent nudi se poticajne uvjete i mogućnost daljnjeg razvoja.

Jeste li zainteresirani?

Ako ste zainteresirani uključiti se u ovaj selekcijski postupak, s punim povjerenjem pošaljite nam svoju prijavu i životopis na engleskom jeziku. Diksrecija je u potpunosti zajamčena!

Grad / Županija

Zagreb

  • Status U tijeku
  • Zemlja Hrvatska
Konzultant
Anica Bilić
Anica Bilić